WhatsApp’ın Bu Zımnî Özelliklerini Bilmeyenler Çok Şaşırıyor! İşte Çok Hoşunuza Gidecek WhatsApp’ın Saklı Özellikleri

Günümüzde her hangi bir kişinin cep telefonuna WhatsApp uygulamasını yüklememiş olması enderdir. Aslında, bu uygulama çeşitli nedenlerle epeyce değerli hale geldi. Birincisi, iletileşme, aramalar, manzaralı aramalar ve yurt dışında yaşayan beşerlerle bile kolay kolay bağlantı halinde kalmanıza müsaade vermesidir.

WHATSAPP’IN ÇOK AZ KİŞİ TARAFINDAN BİLİNEN BU FONKSİYONLARININ TAM OLARAK NASIL KULLANILICAĞINI ÖĞRENELİM

Ardından, bilhassa yayın listeleri ve birebir bağlantısı çalışma grubunun farklı üyelerine göndermenize müsaade veren kümeler ve iş için de çok epeyce faydalıdır. Ayrıyeten, sesli konuşma, bilhassa sesi hızlandırmanıza imkan tanıyan bu fonksiyon sayesinde, çoklukla karşılık müddetlerini optimize etmeyi başarır.

KENDİMİZE İLETİ ATMAK

Ancak WhatsApp’ın konforu yalnızca burada bitmiyor. Aslında uygulamaya koymak için çok uygun birçok işlev var. Bunlardan biri katiyetle kendinize bir şeyler yazabileceğiniz bir sohbet yaratmaktır. Bu, şeyleri hatırlamak için değil, birebir vakitte değerli dataları tutmak için de çok yararlı olur. Her vakit elinizin altında olması için, öteki tüm konuşmaların üzerinde “sabitlemenizi” öneririz.

Bu yolu kullanmanın birkaç yolu vardır. Birincisi, telefon numaranızı adres defterine kaydedip kendimize bildiri atmak. İkincisi, bunun yerine içinde öbür bir kişi bulunan bir küme oluşturmak ve akabinde o kişiyi çıkartmak. İkincisi, gezinmeyi kolaylaştıran birçok “kısayol” vardır. Aslında telefonun ana ekranında yeşil simgeye tıklayarak kameraya ve en sık bağlantı kurduğumuz kullanıcılara kolaylaştırılmış bir formda ulaşmak mümkün.

MAHREMİYET

Ama bu tek şey değil. Meraklısına karşı örneğin bir şifre yahut parmak izi belirleyerek sohbetlerimizi okumasını engelleyebilirsiniz. Ek olarak, fotoğraflar gönderilebilir ve sadece birkaç saniyeliğine görüntülenebilir. Lakin, ekranlarımızda birtakım uygunsuz bakışlardan kaçınmak istiyorsanız, yalnızca özel bir gözetici sinema kullanın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.