SHIB İçin Müjdeli Haber: Coin Yeni Borsaya Giriyor!

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin ödül tokenleri son ayların tüm kayıplarını tek bir günde iade etti. Yüzde 130’a varan ralli, listeleme haberleri eşliğinde sıcak kalmaya devam ediyor.

Shiba Inu (SHIB) tokeni bu duyuruyla ralliyi daha bitirmedi

Shiba Inu ekosistem tokeni BONE, son iki gün içinde %130 ralli yaptıktan sonra tükeniyor. Ancak yeni bir gün, yatırımcıları için daha olumlu haberler getirdi. BONE, ShibaSwap projesinin en büyük potansiyelidir. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, son 48 saat içinde piyasadan genelinden bağımsız 2x bir koşu tamamladı. Dahası, BONE fiyatı ralli esnasında 2 dolar direncini kırdığını gördük. Bone ShibaSwap (BONE) fiyatının sürpriz fiyat hareketi grafikte aşağıdaki gibi bir iz bıraktı.

BONE şimdi daha fazlasına hazırlanıyor

Hong Kong merkezli büyük kripto borsası LBank’ın, MEXC ve BlueBit gibi diğer sektör komşularının son örneğini takiben BONE’yi listelediği biliniyordu. LBank’ta BONE yatırma ve alım satım işlemleri bugün hemen yapılabilirken, token para çekme işlemleri için yatırımcıların 2 Eylül’e kadar beklemesi gerekecek.

Kuşkusuz, BONE’nin büyük ve orta ölçekli kripto borsalarında daha da genişlemesi likiditesini artıracaktır. Bir yandan, olası güçlü fiyat artışlarını düzeltecek ve diğer yandan, özellikle Shiba Inu’nun kanatları altında oluşturulan projelerin özellikleri göz önüne alındığında, onları daha da fazla yakıtla şarj edecek.

BONE fiyat incelemesi

BONE, önceki iki gün içinde %130 oranında patladıktan hemen sonra bir miktar düzeltme gördü. Şu anda BONE birim başına 1,9 dolardan işlem görüyor. Listeleme haberinin hangi seviyeye gideceğini söylemek için henüz çok erken. Bu arada, rallinin ardından gelen satışlar belli bir noktada yetersiz kaldı. Bununla birlikte, her gün yeni liste duyuruları geliyor. Bu tür kripto paraların öngörülemeyen davranışlarıyla birleşen belirsiz piyasa koşulları göz önüne alındığında, BONE’nin gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmek imkansızdır. Bununla birlikte, BONE hikayesinde, uzun zamandır beklenen Shibarium lansmanı gibi güçlü temel olaylar, kripto pazarında daha fazla çalkantı için gizli tetikleyiciler olarak kabul edilebilir.

Balinalar tekrar SHIB satın almaya devam ediyor

IntoTheblock’tan alınan verilere göre, Shiba Inu balinaları tekrar uyanıyor. Son 24 saat içinde 100.000 doların üzerindeki işlemlere atıfta bulunan yetmiş beş büyük işlem gerçekleşti. Büyük işlemler genellikle balinalar veya büyük oyuncuların faaliyetleri için bir vekil görevi görür. Bu metrikteki artış, genellikle alım veya satım yapan balinaların artan aktivitelerini gösterir. Shiba’nın Ağustos ayının başlarındaki etkileyici yükselişine, büyük işlemlerdeki büyük bir artışın yol açması dikkat çekicidir. On-chain analitik firması Santiment, Shiba Inu’nun %35 yükselmesinden kısa bir süre sonra bunu kaydetti.