Muharrem İnce Millet İttifakı’nın Ankara Mitinginde Sahneye Çıkacak mı?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesinden sonra Millet İttifakı’nın Ankara mitinginde sahneye çıkacağı iddia edilmişti. Konu ile ilgili açıklama geldi. 

Gazeteci Levent Gültekin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Şimdi aldığım bir habere göre Muharrem İnce, Millet İttifakının yarın Ankara’daki mitingine katılmayı kabul etmiş” ifadelerine yer verdi.

TV 5 yayınındaki “Sayın İnce, aldığı bir davetle kurmaylarıyla birlikte Ankara’daki mitingde olabilir gibi geliyor bana” değerlendirmesini paylaşan Özlem Gürses, “Tam da söylediğim gibi… Sn Muharrem İnce yarın Millet İttifakının büyük Ankara Mitingine katılmayı kabul etti…” dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz, iddialarla ilgili sorusunu Muharrem İnce’ye ilettiğini açıkladı.

İnce’nin mitinge katılmasıyla herhangi bir görüşme yapmadığını söylediğini aktaran Saymaz, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

‘Millet İttifakı’nın Ankara mitingine katılacağı iddiasını en yakınındaki isim aracılığıyla Muharrem İnce’ye sordum. İnce, şu yanıtı iletti: Benimle mitinge katılım konusunda kimse konuşmadı. Benim de haberim yok ama sosyal medyada paylaşılıyor.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir