Jennifer Lopez’in birinci eşi konuştu: “Mutlu olacağını sanmıyorum”

Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Ben Affleck’le evlenen pop yıldızı Jennifer Lopez’in birinci eşi Ojani Noa’nın yaptığı açıklamalar ses getireceğe benziyor.

Ünlü müzikçi ve dansçı Jennifer Lopez, 1997-1998 ortasında müzikçi Ojani Noa ile evli kalmıştı. İkilinin boşanmalarından 24 yıl sonra Noa’nın yaptığı açıklamalar dikkat çekti.

53 yaşındaki Lopez’in birinci kocası Ojani Noa, bugün Hollywood spot ışıklarının ışıltısından ve ihtişamından uzak bir dünyada yaşıyor. Fakat Lopez’in Noa’dan sonra üç defa daha evlenmiş olması, özel hayatında tenkitlerin odağında olmasına yol açıyor.

 

Ojani Noa…

Daily Mail’in haberine nazaran, 48 yaşındaki Noa artık, “Ona ve Ben’e en güzelini diliyorum, lakin bu evliliğin süreceğine ikna olmadım.”

“Jen aşık olmayı seviyor lakin altı sefer nişanlandı. Affleck dört numaralı koca. Ben bir numaralı kocaydım ve bana hayatının aşkı olduğumu söyledi. Düğün gecemizde yatakta yattığımızda, sonsuza kadar birlikte olacağımızı söyledi” dedi.

1998’de boşanmış olmalarına karşın, ikili uzun yıllar arkadaş kalmaya devam ettiler. Fakat Noa, artık herkesin önünde konuşuyor zira Lopez’in “sadece bir yıllık evli kalıp sonra terk ettiği parasız garson” olarak bilinmekten bıktığını beliriyor.