İşte Yapması Yürek İsteyen Kişilik Testi: Fotoğrafta Dikkat Ettiğiniz Şey, Kişiliğinizin Tüm Sırlarını Ortaya Çıkaracak…

Bu kişilik testi, hangi ayrıntıların sizin dikkatinizi çektiğini ölçecek. İşte sizin dikkatinizi çeken şeyler sizin bilinçaltınız hakkında çok şey söyleyecek.

Resme dikkatlice bakın. Çabucak gözünüze çarpan ne?Düşünmemeye çalış, yalnızca sezgine itimat.

RESİMDE BİR YÜZ MÜ DKKATİNİZİ ÇEKTİ

Kişiliğinizi bir yapboz üzere bir ortaya getiriyorsunuz. Bakmıyorsun lakin kendini yaratmaya çalışıyorsun. Hedefiniz kendinizi dünyaya göstermektir. Tıpkı anda birkaç farklı alanda başarılı olmak istiyorsunuz, böylelikle onu bir mozaik kesimi üzere bir ortaya getirip eksiksiz imgeyi elde edebilirsiniz. Bu emelle, çeşitli kişilik modüllerini toplarsınız ve bunları birbirine bağlarsınız. Somut (dışsal) olabilirler: kıyafetler, görünüm, aksesuarlar, mülk, toplumsal etraf, arkadaşlar ve hatta imajınızı tamamlayan kıymetli bir öteki kişi. Yahut tabiatta soyut (içsel) olabilirler: ülkü bir insan imajı yaratabileceğiniz yapboz modülleri olarak kullandığınız yetenekler, kıymetler, tecrübe, muvaffakiyetler ve anılar. Bununla birlikte, bu katiyetle verimsiz bir alıştırmadır, zira rastgele bir harikalık bir yanılsamadır.

Kendini gerçekleştirme yaklaşımınız dışa dönük. Özünüzü tanımlayarak başlıyorsunuz ve akabinde onu çeşitli ögelerle somutlaştırıyorsunuz. Dünyanın gerçek benliğini görmesini istiyorsun.

RESME BAKTIĞINDA MOR BİR BEYİN VE AĞAÇ MI GÖRÜYORSUNUZ?

Amacınız daima olarak bilgiyi artırmaktır. İnanılmaz bir merakınız var. Dünyayı anlamak için, onun hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye çalışıyorsunuz. Tüm aksiyonların bu hasretten kaynaklanıyor. Karmaşık mevzuları incelemeyi ve keşfetmeyi seviyorsunuz. Muhtemelen komplo teorilerine ve mistik fenomenlere bile düşkünsünüz ve dışarıdan bakıldığında çabucak hemen tüm bahislerde bilgili bir kişi olarak tanımlanabilirsiniz.

Birkaç bin yıl evvel doğmuş olsaydınız, genel olarak bir filozof olurdunuz.

Aldığınız her bilgi kesiminin daha yüksek bir maksadı var. Ve bu mukadderat kozmik gerçeğe ulaşmaktır. Kontakları bulmak, karşılıkları bulmak ve bir bilmeceyi çözmek için duvara notlar alan bir dedektif üzere, öğrendiğiniz her şeyi dikkatlice toplar ve tahlil edersiniz.

Kendinizi gerçekleştirmeniz içseldir. Dış dünyadan başlıyorsunuz, mümkün olduğu kadar çok bilgiyi özümsüyor ve akabinde sizi rahatsız eden içsel soruları yanıtlamaya çalışıyorsunuz.

Başkalarının görüşlerini görmezden geliyorsunuz zira yalnızca özünüzü ve varoluşunuzun manasını anlamayı düşünüyorsunuz. Bu senin en büyük gizemin.

RESME BAKTIĞINDA TABİAT VE KUŞLAR MI GÖRDÜNÜZ?

Toplumun oynamaya ya da boyamaya çalıştığı oyundan çok uzaktasınız. Kendinizi bulmaya yahut yaratmaya çalışmıyorsunuz. Tek istediğin kendin olma ve dünyanın tadını çıkarma özgürlüğü. Bu özel anda, etrafınıza uymadığınızı hissedersiniz ve bu nedenle bu mükemmel dünyayı keşfetme susuzluğuna yenik düşersiniz.

Aynı yerde uzun müddet kalamazsınız. Ve geçiciliği fark ediyor olmanız, sadece kaygınızı şiddetlendirerek yeni bir şey deneme isteğini teşvik eder.

Her şeyi ciddiye alan tipte değilsin. Parti yapmayı, eğlenmeyi ve vakit zaman aklınızı kaybetmeyi seviyorsunuz. Ayrıyeten tabiatta olmayı da seviyorsunuz. Kalbiniz dünyadaki yeni egzotik yerleri keşfetmeye can atıyor.

Tecrübe sizin için rastgele bir bilgiden daha kıymetlidir. Bilgileri özümsersiniz ve onun çeşitli kısımlarını somutlaştırırsınız, lakin tüm bu bilgiler çok süratli bir halde kaybolur. Belli bir tecrübe yaratmaya yardımcı oldukları sürece onlara tam olarak gereksiniminiz var. Ve sonra yoluna devam edersin.

Kendini gerçekleştirme yaklaşımınız karışık olarak tanımlanabilir. Geliştirme odaklı iç ve dış yaklaşımların bir birleşimidir. İlerledikçe kendinizi tanıyacaksınız. Fakat asıl misyonunuz kendinizi anlamak ve etrafınızdaki dünyayı hissetmektir. Oburlarının sizi nasıl gördüğü yahut en yüksek gerçeğin ne olduğu değerli değil. Sen yalnızca sevinç arayan bir gezginsin.

Bu yaklaşımdaki ana şey, süreçte bağınızı ihmal etmemenizdir. Dünyamızdaki her şey süreksiz olsa da, fakat süreksiz bir şey inşa edip önemserseniz hayatınızda mana bulabilirsiniz.


Cennet Mahallesi’nin Ayşe’si Hoşluğu İle Adeta Büyüledi! Küçük Ayşe’nin İnanılmaz Değişimi Toplumsal Medyayı Salladı…


Kendi Ellerinizle Sofranıza Zehir Taşıyor Olabilirsiniz! Öğrenince Bu Yiyecekleri Asla Tüketmeyeceksiniz…


Dermatologlar Önerdi! Anında Rahatlayacaksın… Kullan Ve Bir Gece İçinde Güneş Yanıklarından Kurtul! Her Konutta Var…