Hulk’tan Vitor Pereira’ya çarpıcı kelamlar: Davranışlarında sorun vardı

Brezilya’da Atletico Mineiro forması giyen Brezilyalı futbolcu Hulk, daha evvel birlikte çalıştığı teknik yönetici Vitor Pereira hakkında sert sözler kullandı.

Corinthians Teknik Yöneticisi Vitor Pereira ile Porto ve Çin’de birlikte çalışan Hulk, Portekizli teknik yöneticinin çalıştırdığı iki kulüpte de kaptanlık vazifesini üstlenmişti.

Portekiz basınına röportaj veren Hulk, Pereira ile hiçbir bağının kalmadığını belirterek ikili bağlara dair deneyimli teknik yöneticisi eleştiren şu kelamları kullandı:

“Periera bana Porto’da koçluk yaptı ve kaptandım. Birebir şey Çin’de de oldu ve çok uygun günler geçti. Ona her vakit hürmet duydum. Hayatında en güzelini diliyorum. Ancak o, bağlantımızın sonuna yanlışsız farklı davranmaya başladı. Birtakım hususlarda bana karşı haklı olduğunu düşünüyordu.

“İŞLER ÂLÂ GİTMEDİĞİ ZAMAN…”

“Bence davranışlarında bir sorun vardı. İşler uygun gitmediği vakit davranışları hayal kırıklığı yarattı. Yardım etmek için her şeyi yaptım. Ona karşı kin beslemiyorum lakin artık bağlantımız yok. Ona ve ailesine düzgün bahtlar diliyorum ancak benim arkadaş etrafımın bir kesimi değil.”

İKİLİNİN ORTASINDA NE GEÇTİ?

Vitor Pereira, 2020 yılında Shanghai SIPG’yi çalıştırırken, bir maçta Hulk’u oyundan almış ve Brezilyalı futbolcu bu karardan şad olmamıştı. Oyundan erken alındığı için Hulk şikayetlerde de bulunmuştu. Bunun üzerine Portekizli teknik adam, yıldız futbolcuyu dönemin geri kalanında oynatmamıştı.