Honda HR-V küllerinden doğuyor!

Yeni Honda HR-V’ye, başlangıç düzeyi olan Premium’da 1.5 litrelik akaryakıtlı motor ve 6 ileri manuel şanzıman seçildiğinde 90.000 TL’ye sahip olmak mümkün.
Yeni Honda HR-V’nin giriş düzeyi olan Premium versiyonunda Lastik Basınç İkaz Sistemi, Şehiriçi Faal Fren Sistemi, Elektrikli Park Freni, Start&Stop Sistemi, bluetooth telefon kiti, sürat sabitleyici, otomatik klima ve sihirli katlanan art koltuklar standart olarak yer alıyor. Elegance ve Executive donanım seçeneklerinde ise Çarpışma İhtar Sistemi, Şerit Takip İhtar Sistemi, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Akıllı Sürat Limitleyici, 7 inçlik dokunmatik ekranlı Honda CONNECT multimedya sistemi, navigasyon, katlanan yan aynalar, çift bölgeli otomatik klima ve Etkin Uzun Far Denetim Sistemi standart olarak bulunacak.

Honda HR-V’nin tepesi Executive modelinde ise anahtarsız giriş sistemi ve çalıştırma düğmesi, ışığa hassas otomatik kararan dikiz aynası, geri görüş kamerası, ısıtmalı ön koltuklar, deri-kumaş kaplı koltuklar, gündüz yanan LED farlar, tavan rayları, açılabilir panoramik cam tavan, karartılmış arka camlar ve 17 inçlik jantlar sunulacak. Bu donanımlar sayesinde Japon araba devi, pek çok lüks Alman rakibi ile kıyasıya bir çaba yaşama imkanına sahip olacak.
GR-V’de 130 HP gücünde 1.5 i-VTEC akaryakıtlı ve 120 HP gücünde 1.6 i-DTEC dizel olmak üzere iki farklı motor seçeneği yer alıyor. Her iki motor da 6 ileri manuel şanzımanla donatılıyor. 1.5 i-VTEC motor seçeneği için, daima değişken CVT otomatik şanzıman da satılıyor 1.6 i-DTEC dizel motor ise yalnızca 6 ileri manuel şanzımanla birlikte piyasaya sürülecek. Otomatik şanzıman seçeneği ise 2017 yılında galerilerdeki yerini alacak.

Stranger Things Yeni Dönem Onayını Kaptı!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.