Gül Masalı’nın Toprak Atabey’i Fazilet Kaynarca kimdir, kaç yaşında? Oynadığı diziler…

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu’nun kaleme aldığı Gül Masalı dizisi, yaz dönemine damgasını vurmaya geliyor.

Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdemir, Fazilet Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı Gül Masalı dizisi, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Gül Masalı, annesinin vefatıyla kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın öyküsünü bahis alıyor.

Dizide Toprak Atabey karakterine hayat veren oyuncu Fazilet Kaynarca merak konusu oldu.

Erdem Kaynarca hakkındaki bilgiler, arama motorlarında ağır bir halde araştırılıyor.

Peki Gül Masalı’nın Toprak’ı kimdir, kim oynuyor? Fazilet Kaynarca kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte hakkında merak edilenler…

Gül Masalı dizisi Toprak Atabey karakteri kimdir?

Adı üzere toprağı ve onun sağladığı dinginliği seviyor. Mimar, fakat lavanta yetiştiren ailesinin işle ilgili sorumluluğunu üzerine almış. Anne babasıyla kurduğu aralı bağlantı, yurtdışında yalnız geçirdiği yıllar, gönlünü kaptırdığı ve sonra onunla Türkiye’ye dönmeyi reddettiği için ayrıldığı sevgilisi Ece…

Tüm bunlar onda, kökü sağlam ağaç üzere, bir yere ilişkin olma gereksinimini kuvvetlendirmiş. Hayal gücü geniş, ancak düş dünyası herkese kolay kolay açılmıyor.

Toprak, Gonca’yla karşılaştığında aşkın okunu kalbinin tam ortasından yer. Gonca’nın dehşetlerini yenmek, onun inancını kazanmak ve Ece’nin evlenme teklifleriyle Gonca ortasında seçim yapmak zorunda kalan Toprak, sert fırtınalarda kolları yere uzanan ağaçlara dönecektir. Kırılsa bir daha kökünü bulamayacak, eğilse başı üstündeki göğü kaybedecek bir ağaç…

Erdem Kaynarca kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Fazilet Kaynarca, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İdeoloji Kısmını bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Kısmını de bitirmiştir.

Genç yaşına karşın oyunculuk mesleği boyunca çok sayıda tiyatro oyununda oynamıştır.

Arzu Tramvayı, En Makus İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Bayanlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı üzere tiyatro oyunlarında yer alan Fazilet Kaynarca’nın birinci dizi tecrübesi Kalp Atışı’dır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.