Aslan Burcunun Öteki Burçlarla Ahengi: Aslan Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Alaka Özellikleri

ASLAN BURCU İÇİN ÂLÂ VE YA MAKUS EŞLEŞME KİMDİR?

ASLAN – KOÇ İLİŞKİSİ

Siz ve Koç’un güçlü kişilikleri var, bu yüzden rekabet savaşını münasebetinizin üzerinde tutarak işleri daha da kötüleştirmemeye çalışın. İkiniz de ateş burcusunuz ve eşit ölçüde zihinsel ve fizikî ikazıma gereksiniminiz olacak. İkiniz de birbirinizi heyecanlandırmayı seviyorsunuz.

ASLAN – BOĞA İLİŞKİSİ

Aslan, ikinizin de ortak noktaları olduğu için Boğa ile âlâ bir ahenk içindesiniz. Hem muteber hem de açık sözlüsünüz ve güvenlik ve dürüstlük istiyorsunuz. İkinizin de asıl sorunu inatçılık ve çözülemez bir çatışmaya yol açan ayarlanamayan bir tavırdır. Aslan, ayrıyeten egonu ön plana koymak üzere dehşetli bir alışkanlığın var ve Boğa kin bırakacak biri değil. Öyleyse dikkat et.

ASLAN – İKİZLER İLİŞKİSİ

Aslan ve İkizler, ikiniz de mükemmel arkadaşlar edindiğiniz için bir talih vermelisiniz ve aşk arkadaşlıktan süratle büyüyebilir. İkiniz de insanlara tapıyorsunuz ve onlarla etkileşim kurarken ve hislerinizi ve hislerinizi tabir ederken hayli naziksiniz. İkinizin de muazzam bir mizah anlayışı var ve öbür insanları kıskandıran güçlü bir bağ oluşturabilirsiniz.

ASLAN – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Aslan, sen ve Yengeç ikiniz de sadık, sağlam ve güvenliğe gereksinim duyuyorsunuz, lakin Yengeç’in sorunu onların çok hassas olmaları ve siz değilsiniz. Yengeç’in kinlere tutunup onları üzerinize atmak yerine açık kelamlı olmasını istiyorsunuz.

ASLAN – ASLAN İLİŞKİSİ

İkiziniz Aslan ile çok güzel anlaşacaksınız. Bu gezegende Aslanlar, Aslan’ın en sevdiği insanlardır. İkiniz de büyüleyicisiniz ve beşerler alakanıza bayılıyor. İkiniz de nereye giderseniz gidin, sonunda gösterinin yıldızı olursunuz ve insanların dönüp bakmasını sağlarsınız.

ASLAN – BAŞAK İLİŞKİSİ

Aslan ve Başak, ikiniz için de yeşil bir işaret değil. Arkadaş olduğunuz sürece ikiniz de anlaşabilirsiniz, fakat Başak, resme hisler girdiğinde dikkatli olmalıdır. İkiniz de birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız. İkinizin güçlü bir duygusal bağ oluşturması azdır ve oluştuğunda, çoklukla uygun sonuç vermez.

ASLAN – TERAZİ İLİŞKİSİ

Aslan, ikiniz de komik ve eğlenceli olduğunuz için Terazi ile bir münasebete çok uygun olabilirsiniz. Terazi bir müddet parlamanıza müsaade verebilir, lakin büsbütün kaybolmaz. Ayrıyeten, ikiniz de ilgiden zevk aldığınız için paylaşmayı öğrenebilirsiniz. İkinizin de yeterlilik yapma isteğini gösteren ve bir liderlik mirası bırakan özelliklere sahipsiniz.

ASLAN – AKREP İLİŞKİSİ

Aslan, birbirinize zıt olduğunuz için Akrep ile münasebetinizi sürdürmek için biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir. Ayrıyeten, bu eşitsizlikler, üstesinden gelinmesi neredeyse imkansız olan devasa pürüzlere dönüşebilir. Öte yandan, Akrepler daha ketumdur ve açık ve iletişimsel kişilikleri nedeniyle düşük profilli olmayı ve Aslanlardan kaçınmayı tercih ederler.

ASLAN – YAY İLİŞKİSİ

Aslan, ikiniz de birbirinize güçlerinizin toplamından daha güçlü bir halde çekilen manyetik bir çift olduğunuz için Yay’a basitçe aşık olabilirsiniz. İkiniz de seyahat etmekten ve yeni beşerlerle tanışmaktan hoşlanıyorsunuz ve ikinizin de kusursuz bir mizah anlayışı var.

ASLAN – OĞLAK İLİŞKİSİ

Aslan, sen ve Oğlak bir alakada güçlü bir bağınız olmayabilir. Zira Aslanlar, anı yaşamayı ve hayattan zevk almayı ve onlardan mümkün olduğunca fazlasını elde etmeye çalışmayı seviyorsunuz. Oğlak burcunun hayran olduğu bir nitelik değildir. Oğlak büsbütün iş ve oyun değil ve ayrıyeten Aslanın saçlarını okşamak üzere bir istekleri de yok.

ASLAN – KOVA İLİŞKİSİ

Aslan, ikiniz de canlı, coşkulu, durdurulamaz ve geri verme konusunda tutkulu olduğunuz için Kova ile olan bağınız ile dünyayı sallayacaksınız. Kova, Aslan’ın yıldız kalitesi, odağı ve karizması ile büyülenirken, Aslan, Kova’nın bağımsızlığına, vizyonuna ve farklı bakış açısına hayran kalırsınız. İlişkinizi sağlam ve emniyetli kılmak için gereğince ortak noktanız var, lakin ilgilerini çekmeye yetecek kadar farklılığınız var. İkiniz bir ortaya geldiğinde, bilimsel buluşlar, icatlar ve buluşlar boldur.

ASLAN – BALIK İLİŞKİSİ

Balık burcunda bir kıvılcım hissedebilirsin Aslan, ancak bu uzun sürmeyebilir. Balık, bencil olmamakla ünlüdür ve diğerlerinin liderliği almasına müsaade vermek için art planda oturmayı tercih ederken, bencil, küstah ve açık kelamlı olarak bilinirsiniz. Bir kıvılcım var ve bir müddet birlikte kalabilirsiniz, lakin Leo, hakimiyetiniz Balık’ın yönetmesi için çok fazla olabilir.