AK Parti’den Mansur Yavaş’a Oran Kavşağı yansısı: Beceriksizlik

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Turan Güneş Bulvarı’ndaki Oran Kavşağı’nın uzayan giden çalışmaların tamamlanmaması AK Parti’li siyasetçilerin maksadında oldu.

Daha evvel 5 ay içerisinde bitirileceğine ait kelam verilen kavşakta çalışmalar başlamasının üzerinden yaklaşık 8 ay geçmesine karşın hala tamamlanamadı. Tamamlanamayan çalışmalar nedeniyle de vatandaşların mağdur olması, okları bir sefer daha Ankara Büyükşehir Lideri Yavaş’ın üzerine çevirdi. 

Her gün ağır trafiğin oluştuğu, şoförler için de adeta “çile”ye dönüşen kavşağın imajlarını paylaşan AK Parti Ankara Vilayet Lideri Hakan Han Özcan ile AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin duruma reaksiyon gösterdi.

“NEYİ BEKLİYORSUNUZ AK PARTİLİ İLÇE BELEDİYELERİMİZDEN YARDIM MI?”

Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Göz boyamakla olmuyor bu işler…” sözlerini kullanan Özcan, ABB’ye şu tenkitleri yöneltti;

“Aylardır bitmeyen Oran Kavşağı yüzünden mağdur olan vatandaşımız beceriksizliğe isyan ediyor. Neyi bekliyorsunuz AK Partili ilçe belediyelerimizden yardım mı?”

“MANSUR YAVAŞ DEMEK BECERİKSİZLİK DEMEK”

AK Parti Genel Sekreteri Şahin ise, Twitter hesabından paylaştığı, “CHP demek sıkıntı demek, Mansur Yavaş demek beceriksizlik demek…” iletisiyle Mansur Yavaş ve CHP belediyeciliğine yansısını lisana getirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.